گیربکس حلزونی سری E

برای خرید گیربکس حلزونی سری E   با بهترین قیمت گیربکس حلزونی سری E در استان اصفهان و دریافت مشاوره تخصصی رایگان انواع الکتروموتور های صنعتی با گروه فنی مهندسی بتاگیربکس در ارتباط باشید .گروه صنعتی بتاگیربکس با تکیه بر دانش فنی و تجربه ، طبق استاندارد ها  در امر ارایه و تامین تجهیزات ، و همچنین خدمات فنی مهندسی در زمینه الکتروموتورهای صنعتی ،گیربکس و برق و اتوماسیون صنعتی  شروع بکارنموده که در نظر دارد با لطف و عنایت پروردگار و پشتکار کارشناسان خود ،رضایت و اطمینان کارشناسان در زمینه صنعت را کسب نماید

گیربگس سری E

گیربکس حلزونی چیست؟

از مهم ترین و پرفروش ترین گیربکس ها میتوان به گیربکس حلزونی اشاره کرد. در سال گذشته گیربکس حلزونی به تعداد زیادی به فروش رسید. از مزایای گیربکس حلزونی می توان به قیمت پایین این گیربکس، راحت به کار بردن و 90 درجه بودن این گیربکس اشاره کرد. گیربکس حلزونی در اصفهان را از همکاران ما در سایت بتا گیربکس تهیه نمایید. با همکاران ما تماس بگیرید.

گیربکس حلزونی یا گیربکس مکعبی به عنوان ارزان ترین و پر کاربردترین نوع از انواع گیربکس در دستگاه ها و ماشین آلات صنعتی سبک کاربرد دارد. گیربکس حلزونی یکی از انواع پر کاربرد گیربکس های صنعتی به شمار می رود. در گیربکس حلزونی وظیفه انتقال نیرو توسط دو چرخ دنده انجام می پذیرد.

موتور گیربکس حلزونی یا الکتروگیربکس حلزونی در واقع گیربکس کوپله شده با موتور می باشد که بنا به در خواست مشتری با الکتروموتور مورد نیاز ارائه خواهد شد. بتا گیربکس ارائه دهنده انواع گیربکس در ایران آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما در زمینه خرید انواع موتورها و تجهیزات صنعتی می باشد.

گیربکس حلزونی سری E ایلماز YILMAZ ،گیربکس های حلزونی مارک (E series helical gearbox) با دو دنده (دنده ماردون – دنده حلزون) نسبت کاهش تا 100 را بدست می‌دهد. شفت ورودی و خروجی در گیربکس‌های های حلزونی (معروف به گیربکس کتابی) بر هم عمود هستند.

گیربکس های حلزونی با پایه، فلنج، و یا بازوی گشتاور به ماشین متصل می‌شوند. این دسته گیربکس‌ها حالات نصب متنوعی دارند. طراحی مناسب (پره‌دار)، بازده حرارتی گیربکس را افزایش داده است.

نسبتهای بالاتر با کوپل دو گیربکس حلزونی با استفاده از یک جفت دنده هلیکال قابل دستیابی است. با توجه به نسبت کاهش، می توان از برگشت ناپذیری به جای ترمز استفاده کرد.موتور گیربکس حلزونی یا الکتروگیربکس حلزونی در واقع گیربکس متصل به موتور می باشد که بنا به در خواست مشتری با الکتروموتور مورد نیاز ارائه خواهد شد.

دنده برنجی گیربکس حلزونی

از ترکیب آلیاژ فسفر و برنز ساخته شده که موجب ایجاد سختی، استحکام و مقاومت درمقابل سایش می گردد و عمر دنده برنجی که در اصل دنده فدا شونده می باشد با این روش طولانی تر خواهد شد، ماردون فولادی که در ورودی حلزونی قراردارد و از یک سمت به نیروی محرکه که معمولا الکتروموتور است وصل می باشد .

از آلیاژ فولاد سخت کاری شده، ساخته شده که جهت کاهش صدا سنگ خورده است ساخته می شود، در قسمت بیرونی گیربکس ما دو نوع پوسته جهت نگهداری دنده ها در داخل خود و نصب بر روی دستگاه داریم که در غالب موارد از پوسته آلومینیوم استفاده می شود .

و در سایزهای بزرگتر که بیشتر از 500 نیوتن گشتاور را تحمل می کنند، از پوسته چدنی که تحمل بیشتری نسب به پوسته آلومینیومی را دارند استفاده می کنیم، گشتاور قابل تحمل در گیربکس حلزونی معمولاً حداکثر تا 4000 نیوتن متر است.

سری E – حلزونی (Worm Gearbox)

تولید در 8 سایز متفاوت
گشتاور : از 5 تا 10000 نیوتن متر
دور خروجی : از 0.1-400rmp
تا پوسته سایز 80 آلومینیومی پر شده با روغن synthetic
پوسته های 100 و 125 چدنی پر شده با روغن mineral.

مزایای گیربکس حلزونی سری E

طول عمر زیاد با انجام عمل حرارتی و سنگ‌زنی بر ماردونو چرخدنده برنزی.
پوسته سایز 30 تا 80 آلومینیومی است.
پوسته سایز 100 و 125 چدنی (GG20) است.

گیربکس حلزونی با ورودی و خروجی هالو (EN..00)
گیربکس حلزونی با ورودی و خروجی هالو (EN..00)
گیربکس حلزونی با ورودی هالو-فلنج و خروجی شفت (EN..01)
گیربکس حلزونی با ورودی هالو-فلنج و خروجی شفت (EN..01)
گیربکس حلزونی با ورودی شفت و خروجی هالو (ET..00)
گیربکس حلزونی با ورودی شفت و خروجی هالو (ET..00)
گیربکس حلزونی با ورودی شفت و خروجی فلنج (ET..03)
گیربکس حلزونی با ورودی شفت و خروجی فلنج (ET..03)
گیربکس حلزونی با ورودی هالو و خروجی شفت و فلنج (EN..02)
گیربکس حلزونی با ورودی هالو و خروجی شفت و فلنج (EN..02)

سوالات متداول

گیربکس های حلزونی با پایه، فلنج، و یا بازوی گشتاور به ماشین متصل می‌شوند

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *