الکتروموتور ELK/YILMAZ

انواع الکتروموتور ایلماز

از آنجایی که الکتروموتور ELK زیر نظر کارشناسان فنی با دانش و با تجربه طراحی و تولید می‌شود؛ دارای استانداردهای اروپایی EN و بین المللی IEC ، کانادایی CSA است. این شرکت دارای تعداد زیادی نمایندگی در آسیا و اروپا است و محصولاتی با کلاس راندمانی بالا IE2 , IE3 , IE4 و در عین حال باکیفیت تولید می نماید.

درباره الکتروموتور ELK

الکتروموتور ELK ایلماز که یکی از بهترین و باکیفیت‌ترین انواع الکتروموتور در صنایع امروزی می باشد زیر مجموعه شرکت بزرگ ایلماز به مساحت 100000 متر مربع با 4000 متر فضای سرپوشیده بوده و در سال 2013 در ترکیه تاسیس شده است

موتورهای IE2 و IE3

طراحی اصلی الکتروموتورهای ELK با کلاس راندمانی IE3 مناسب است، اما چون ابعاد خارجی طرح‌های IE2 و IE3 باهم یکسان هستند جایگزینی موتورهای IE2 و IE3 قابل اجرا می‌باشد. شرکت ELK ایلماز با تولید موتورهای خاص برای مشتری‌های خود هزینه را کاهش داده و بهره‌وری تولید را افزایش داده است.

 
 

نمایندگی رسمی فروش الکتروموتور ELK

شرکت بتاگیربکس نمایندگی رسمی فروش الکتروموتور ELK بوده و همچنین در زمینه فروش گیربکس ایلماز، زیمنس، ای‌ال‌کا، کمپ، ویبراتور، ای‌ام‌اف، ترمز و… فعالیت دارد. این الکتروموتورها، به دلیل تنوع بالا در طراحی، پاسخگوی نیاز بسیاری از صنایع هستند. اطلاعات کامل این محصولات در کاتالوگ قابل مشاهده است. جهت مشاوره فنی و استعلام قیمت گیربکس می‌توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

 

مشخصات برقی الکتروموتور ELK

انواع الکتروموتور های تولید شده توسط این شرکت تولید کننده الکتروموتور، متناسب با قدرت، اندازه و ابعاد الکتروموتور میزان انرژی الکتریکی های مختلفی نیاز دارند. ابعاد و اندازه الکتروموتور رابطه مستقیمی با میزان انرژی مصرفی دارد. و هر چقدر تعداد دورها بیشتر باشد میزان انرژی الکتریکی مصرفی هم بیشتر می‌شود.

بدیهی است هر چقدر که ابعاد و اندازه ی الکتروموتور بیشتر و بزرگ تر باشد، مقدار انرژی الکتریکی مورد نیاز برای راه اندازی و کار کردن این نوع الکتروموتور ها نیز زیاد می باشد. مثلا در الکتروموتور ELK که روتور آن 1000 دور در دقیقه می چرخد، میزان جریان الکتریکی مورد استفاده توسط الکتروموتور، بر اساس ابعاد دستگاه، از 0.6 آمپر تا 101.5 آمپر متغیر می باشد.

و برای الکتروموتور هایی که روتور آن ها در هر دقیقه، تعداد دور های بالاتری می چرخد، میزان جریان الکتریکی مورد نیاز آن ها نیز بیشتر می باشد. مثلا برای الکتروموتور های 1500 دور در دقیقه، میزان جریان الکتریکی مورد نیاز، از 0.71 آمپر تا 156 آمپر، و همچنین برای الکتروموتور های با 3000 دور در دقیقه نیز میزان جریان الکتریکی مورد نیاز برای فعالیت دستگاه، از 0.9 تا 153 آمپر متغیر می باشد.

مشخصات ابعادی و وزنی الکتروموتور ELK

این الکتروموتور برای موارد مختلف در ابعاد مختلف تولید می‌شود. این دستگاه دارای قطر شافت‌های متفاوت از 14 تا 75 میلی متر است و وزن‌های متفاوت 5.5 تا 648 کیلوگرم را شامل می‌باشد.

انواع محصولات ELK

الکتروموتور ELK ای ال کا 1000 دور کلاس IE2
موتور ELK ای ال کا 1500 دور کلاس IE2
موتور الکتریکی ELK ای ال کا 3000 دور کلاس IE2

کاربردهای صنعتی الکتروموتور ELK

کاربرد در تولید دمنده هاتولید انواع پمپ – تولید فن هاتولید انواع توربین ها
تولید و ساخت انواع کمپرسور ها و دینام های برقیاستفاده در کارخانه ها و شرکت های کاغذ سازیکاربرد در انواع کشتی ها و ناو ها
 
 
 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *