کمپ – KEM-P

موتور ویبره کمپ-الکتروموتور صنعتی-ترمزمغناطیسی-گیربکس ایلماز

انواع کمپ

شرکت کمپ – KEM-P در سال 1990 از یک شرکت تولید الکتروموتور جدا و تاسیس شده است. فعالیت اصلی این شرکت یعنی تولید موتور ویبره الکتریکی و پنوماتیک و تجهیزات مربوط به آن ها را در سال 2000 شروع کرده است. این شرکت سعی کرده است .

برای خرید کمپ – KEM-P با بهترین قیمت کمپ – KEM-P در استان اصفهان و دریافت مشاوره تخصصی رایگان انواع الکتروموتور های صنعتی با گروه فنی مهندسی بتاگیربکس در ارتباط باشید .

در طول مدت زمان و با بهره گیری از تکنولوژی جدید و پرسنل با تجربه کیفیت و استاندارد های خود را بهبود ببخشد.موتور ویبره کمپ – KEM-P درجه حفاظت IP66 دارد و فرکانس های مختلف با جنس بدنه آلومینیوم و چدن نشکن تولید می شود. موارد زیر برخی از کاربرد های موتور ویبره کمپ – KEM-P می باشد:

 
سرند هاصنایع غربالصنایع سیمان
صنایع نانصنایع آرد و سیلوها
موتور ویبره کمپ-الکتروموتور صنعتی-ترمزمغناطیسی-گیربکس ایلماز
موتور ویبره کمپ-گیربکس ایلماز-گیربکس حلزونی-الکتروموتور-ترمز مغناطیسی
موتور ویبره کمپ-الکتروموتور صنعتی-ترمزمغناطیسی-گیربکس ایلماز
موتور ویبره کمپ-الکتروموتور صنعتی-ترمزمغناطیسی-گیربکس ایلماز
موتور ویبره کمپ-الکتروموتور صنعتی-ترمزمغناطیسی-گیربکس ایلماز

سری EVM: Industrial Vibration Motors

این سری از موتور ویبره صنعتی با سه زیر مجموعه ی EVM/D، EVM/DC و EVM/M در مصارف صنعتی مانند سیلو ها، تغذیه خوراک دستگاه و غربال مورد استفاده قرار می گیرد و جزو پرکاربرد ترین انواع ویبره بنده کمپ است. سری EVM با فرکانس 50 هرتز با نیروی 18 تا 11452 کیلو گرم و در دو نوع تک فاز و سه فاز تولید می شوند.ویبره سه فاز سری EVM این مدل پر مصرف ترین مدل ویبره کمپ – KEM-P است.

این ویبره در تمامی صنعت ها به کار گرفته می شود و به دو صورت 2 پل (3000 دور)، 4 پل (1500 دور)، 6 پل(1000 دور) و 8 پل (750 دور) قابل تولید است.صنایع مختلف با قدرت های بین 0.08 کیلو وات تا 21 کیلو وات می توانند از ویبره سه فاز EVM با فرکانس های 50 یا 60 هرتز استفاده کرد.

20 کیلو گرم فورس تا 21000 کیلو گرم فورس توانایی تولید این ویبره هاست که دارای گواهی ATEX II 2D Ext b IIIC T تا 120 درجه سانتی گراد هستند. سایت کمپ – KEM-P ادعا کرده است که با وجود درجه حفاظت IP66 از این ویبره در مناطق دارای گاز های قابل اشتعال با درجه کم میتوان استفاده کرد.

موتورویبره مارک کمپ (kem-P)استفاده از این ویبره در صنایع سبک و حتی خانگی به لطف مونوفاز بودن آن امکان پذیر است. این ویبره کمپ – KEM-P به صورت دو پل یا 3000 دور و چهار پل یا 1500 دور تولید می شود.این ویبره را با فرکانس 50 و 60 هرتز و با هر دو نوع برق میتوان راه اندازی کرد و از 0.08 کیلو وات تا 0.5 کیلو وات تولید می شود.

ضربه تولید شده به واسطه این ویبره ها در بازه 23 تا 679 کیلو گرم فورس قابل تحویل است. ویبره تک فاز کمپ – KEM-P دارای دو گواهی ATEX II 2D Ext b IIIC T 120C Db و IP66  است و قابل به کار گیری در مناطقی با احتمال وجود گاز های اشتعال زا به صورت کم است.

ویبره مخصوص صنایع آسیاب نظیر آرد و … سری EVM-D

این سری از ویبره بدنه برقی دارای ارتعاش 10 پل است و بیشتر در صنعت آسیاب مورد استفاده قرار میگیرد. این ویبره در ماشین های فرز به دلیل طراحی متفاوتی که دارد نیز ارائه می گردد. مجوز های لازم برای استفاده از این موتور در حضور گرد و غبارهای قابل اشتعال و محیط های خطرناک صادر شده است و همچنین دارای کلاس حفاظتی الکتروموتور IP66 می باشد.

ویبره با برق DC سری EVM-DC

این سری ویبره کمپ – KEM-P بدنه برقی طراحی شده است تا در غیاب شبکه برق به کار گرفته شود.این موتور ارتعاشی نسل جدید بدون ذغال و با تبدیل انرژی دریافتی باتری یا منبع تغذیه DC به برق سه فاز 24 ولت بوسیله کنورتور با جریان 10 آمپر راه اندازی می گردد. باتری ماشین با برق DC است که یعنی میتوان این ویبره کمپ – KEM-P را با باتری های ماشین نیز روشن کرد.

ویبره فلنچ دار سری FVM

این موتور ارتعاشی سری FVM از نوع دارای فلنج است که می توان در این دستگاه نیروی گریز از مرکز را تنظیم نمود. در صنعت هایی مانند خشک کن ها، شستشو (سیستم سورتینگ) و صنایع سرامیک و کاشی (لعابکاری) مورد استفاده است. همچنین با این سری بیشترین سطح بازدهی را به علت تولید گرمای پایین خواهید داشت.

میکرو ویبره سری MV-2

یکی از ویبره های عالی برای صنایع خانگی و صنعتی کوچک، میکرو ویبره کمپ – KEM-P است که به ویبره 20 کیلویی هم معروف است. کاربرد این ویبره در جاهایی که فضای محدودی دارند مانند مجسمه سازی و سرند های کوچک است

این میکرو ویبره تنها به صورت 3000 دور تولید می شود و با برق 50 هرتز که فرکانس برق ایران هم هست قابل استفاده و به کار گیری است.این ویبره در دو مدل 22 و 32 کیلویی تولید می شود که به ترتیب 25 و 42 وات توان مصرفی دارند.دارای استاندارد ATEX II 2D Ext b IIIC T 120C Db  با  IP66 است و هم به صورت تک فاز و هم به صورت سه فاز تولید می شود.

ویبره بادی سری PV

این ویبره بادی آخرین مدل از ویبره های تولیدی شرکت کمپ – KEM-P با سری ساخت PV است که به صورت پنوماتیک کار می کند و مناسب کاربری در جاهایی است که ترجیها میخواهند از الکتریسیته استفاده نشود یا استفاده از هوای فشرده یا کمپرسور مقدور باشد.

اگر در جایی بین 4000 تا 9000 دور با ضربه نهایی 69 تا 161 کیلو گرم فورس نیروی گردشی نیاز باشد و امکان تهیه 4 تا 8 بار فشار وجود داشته باشد می توان به راحتی از این ویبره کمپ – KEM-P استفاده کرد.این مدل از ویبره های شرکت کمپ – KEM-P نیز دارای دو استاندارد ATEX II 2D Ext b IIIC T 120C Db با IP66 می باشد.

سوالات متداول

میکرو ویبره کمپ – KEM-P که به ویبره 20 کیلویی هم معروف است

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *