الکتروموتور ELKO

فروش دینام الکو (Elko)

الکتروموتور ELKO اسلوونی با بیش از 80 سال سابقه، یکی از برترین سازندگان الکتروموتور در صنعت جهان به شمار می رود. کیفیت موتور الکو آن را به یکی از پر فروش ترین الکتروموتورها در بازار تبدیل کرده است. شرکت بتاگیربکس به عنوان نمایندگی الکتروموتور الکو، این الکتروموتور را در مدل های زیر ارائه می دهد:

  • الکتروموتور الکو سه فاز
  • الکتروموتور الکو تک فاز

مشخصات فنی الکتروموتور ELKO

در ادامه مشخصات فنی هر یک از انواع دینام الکو یوگسلاوی (اسلوونی) مورد بررسی قرار می گیرد.

الکتروموتور الکو تک فاز

دینام الکو سری تکفاز بر اساس استاندارد طراحی بدنه IEC60034-30 و EU REGULATION640/2009 و همچنین استاندارد مصرف انرژی IE2 طراحی و ساخته شده است.دامنه توان الکتروموتور تک فاز الکو بین 0.045 تا 2.2 کیلو وات می باشد. سطح محافظت این نوع الکتروموتور در محدوده قابل قبولی است (IP45) و از یک یا چند خازن راه انداز برای تولید انرژی اولیه استفاده شده است.

اطلاعات فنی این نوع الکتروموتور بر اساس دما 40 درجه سانتی گراد و ارتفاع 1000 متر از سطح دریا بیان شده است و تغییرات مکانی و شرایط محیطی در این اطلاعات ایجاد تغییر می کند. بطور مثال تغییر در فرکانس ولتاژ و یا تغییر شرایط خنک کاری از این دسته عوامل به شمار می آید. ولتاژ مورد استفاده الکتروموتور تک فاز الکو یوگسلاوی 230 ولت (50 هرتز) می باشد. نحوه اتصال به بدنه نیز به صورت B3 یا همان پایه دار است.

لازم به ذکر است دینام بالابر الکو تک فاز (یا همان موتور بالابر الکو) یکی از با کیفیت ترین و پر فروش ترین انواع الکتروموتور بالابر در بازار کشور به شمار می رود.

سوالات متداول

  • الکتروموتور الکو سه فاز
  • الکتروموتور الکو تک فاز
  • بر اساس دما 40 درجه سانتی گراد و ارتفاع 1000 متر از سطح دریا
  • طراحی بدنه بر اساس استاندارد IEC60034-30 و EU REGULATION640/2009
  • سطح محافظت این نوع الکتروموتور در محدوده قابل قبولی است (IP45) و از یک یا چند خازن راه انداز برای تولید انرژی اولیه استفاده شده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *