ترمز EMF-DERELI ترکیه

برای خرید ترمز EMF-DERELI ترکیه  با بهترین قیمت ترمز EMF-DERELI در استان اصفهان و دریافت مشاوره تخصصی رایگان انواع الکتروموتور های صنعتی با گروه فنی مهندسی بتاگیربکس در ارتباط باشید .

گروه صنعتی بتاگیربکس با تکیه بر دانش فنی و تجربه ، طبق استاندارد ها  در امر ارایه و تامین تجهیزات ، و همچنین خدمات فنی مهندسی در زمینه الکتروموتورهای صنعتی ،گیربکس و برق و اتوماسیون صنعتی  شروع بکارنموده که در نظر دارد با لطف و عنایت پروردگار و پشتکار کارشناسان خود ،رضایت و اطمینان کارشناسان در زمینه صنعت را کسب نماید

ترمز EMF-DERELI ترکیه

ترمز EMF-DERELI ترکیه

ترمز EMF-DERELI ترکیه از سال 2006 فعالیت خود را آغاز کرده است.این شرکت دارای گواهینامه های ISO9001، ISO4001 و CE در زمینه تولید کلاچ و ترمز الکترومغناطیسی می باشد. ترمزهای EMF با نام ترمزهای الکتروموتور نیز شناخته می شوند و در صنایعی مانند آسانسور، نوار نقاله و جرثقیل استفاده می شوند.

ترمزهای فابریک موجود بر روی موتورهای یلماز و گامک بدون چرخش و سایر عملیات تخریبی با در نظر گرفتن قطعات مکانیکی (دنده ها، شفت ها و پوشش عقب موتورهای ترمز) نصب می شوند.

dyf patlatilmis

ترمز درلی Dereli دارای کاسه باد بلند از پارچه الکتروموتور ایلماز و موتور الکتریکی گامک می باشد.

Dereli Motor 10 Mounting

سوالات متداول

*ترمزهای EMF در چه صنایعی کاربرد دارد؟

در صنایعی مانند آسانسور، نوار نقاله و جرثقیل استفاده می شوند.

*مشخصات ترمز EMF-DERELI سری YBF چیست؟

قابلیت عملکرد در زمان افت توان به صورت کنترل شده یا کنترل نشدهدر دو نوع تک با دیود و آماده نصبدارای 11 سایز متفاوت با گشتاور 3 الی 1200 نیوتن متردارای فن الکتریکی جهت خنک کاری
دارای میله خلاص کنولتاژ استاندارد 24 ولت DCلنت بدون آزبستقابلیت تنظیم گشتاور